.

.

Атланта НФЛ соколи на Спарл Блинг Амблем Декл

Атланта НФЛ соколи на Спарл Блинг Амблем Декл

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Изгледа одлично на кое било возило или тврда површина. Вклучува целосна поддршка за лепило за лесна кора и апликација за стапчиња. Мерки приближно 6,25 "широк x 6,25 висок. Квалитетниот rhinestones обезбедува неверојатен изглед на Bling. Бесплатна испорака на нарачки над 35 американски долари на фан -продавницата со фанатици. Мерки приближно 6" x 6 ". Лепило за лепило. Направено од траен винил. Сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај и сјај. Акценти на Rhinestone. Официјално лиценциран. Увезен. Бренд : про Марк.

За производот

Купувачите избираат и