.

.

Позадина за кора од пацифик и пацифик

Позадина за кора од пацифик и пацифик

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Модерна шема совршена за расадник или за оние со слободен духовен стил, низа црни сватови на бои се попрскаат против јасна бела позадина. Оваа тапет со мила кора и стап ќе додаде цртичка на боја на вашите wallsидови. Позадината за кора од пацификот и стапчето доаѓа на една ролна која мери 20,5 инчи ширина до 16,5 стапки. Црната кора од кора од црна боја и залепете ја позадината на wallидот. Излупете и држете се за да нанесете, повлечете се за да се отстрани. Пораката за кора од мистила и стапчето е безбедна за wallsидови и не остава леплива остаток зад себе.

За производот

Купувачите избираат и