.

.

Сина Риба Акварел Врата Мат

Сина Риба Акварел Врата Мат

DEN 516.16

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства BB7419 JMAT Сина Риба Акварел Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 "L x 24" W, разнобојни Добредојде на вашето семејство и пријатели со Ова Уметничко дело мат во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства риба категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

За производот

Купувачите избираат и