.

.

Hueook Дуксери За Жени Плус Големина Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатени Модни Секојдневни Џемпери Со Пуловер Со Блуза Со Кружен Врат

Hueook Дуксери За Жени Плус Големина Со Долги Ракави Ноќта На Вештерките Печатени Модни Секојдневни Џемпери Со Пуловер Со Блуза

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

02 "Биста : 121см/47. Големина : М Големина.Карактеристики : Печатење, Долг ракав, Дневен, Моден Стил.65 "Должина : 72cm/28.62 "Биста : 116см/45. Сезона : Пролет Зима Лето : Женска Пригода : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Стил : Мода, Лежерна Големина : Големина На С. : ХХ-Големи сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Ракав : 56см/22. Големина : Л Големина.35" Рамо : 62cm/24. Изработен е Од Материјал,доволно издржлив за секојдневно носење.

За производот

Купувачите избираат и