.

.

Оригинален комплет за комбо комплети на Меџик Сонце, Платинум

Оригинален комплет за комбо комплети на Меџик Сонце, Платинум

DEN 592.00

Од стока
Достапно.

Чувајте ја внатрешноста на вашето возило заштитено со овие 5 парчиња платина боја дикис Сонцеви сенки. Тие се дизајнирани да ја задржат внатрешноста на автомобилот кул за време на топлото време. Овие магични нијанси на Дикис, исто така, блокираат 99 проценти од штетните УВ зраци. Тие имаат универзална големина за да одговараат на повеќето автомобили, комбиња и SUV. Овие предмети имаат висококвалитетна конструкција за засилена издржливост и преклопување за лесно складирање. Комплетот вклучува 2 парчиња предни сенки на сонце, 2 странични нијанси и 1 задна сенка. Оригинални Dickies 5 Piect Magic Sunshade Combo комплет, Platinum Product Charture : дизајниран да го заштити и лади ентериерот на вашиот автомобил за време на топлото време. Сончевите плочи блокираат 99% од штетните УВ зраци. Направено со високо квалитетна конструкција за засилена издржливост. Преклопете лесно за складирање во возило. Премиум платина завршница. Комплетот вклучува 2 парчиња предни сенки на сонце, 2 странични нијанси и 1 задна сенка. Одговара на повеќето автомобили, комбиња и SUV. Универзален мулти-фит.

За производот

Купувачите избираат и