.

.

Ембер ентериери Ниво злато четкано железо и стакло од огледало

Ембер ентериери Ниво злато четкано железо и стакло од огледало

DEN 335.84

Од стока
Достапно.

Оваа разноврсна лента за 2 нивоа е совршен додаток на вашиот дом. Оваа послужавник има 2 нивоа, е изработена од железо и стакло, а секој степен е одгледан за елегантна завршница. Оваа послужавник е совршен за прикажување на зачини или шишиња во вашата кујна, парфем и козметика во вашата бања, или како приказ на централниот дел со свеќи или растенија променети со сезоната. Tiered tray е одлично за прикажување на мали предмети. Не за употреба на храна. Има 2 нивоа огледало стакло.

За производот

Купувачите избираат и