.

.

&N Работ Бришачи 26 22

&N Работ Бришачи 26 22

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

К&Н Раб Бришачи (Близнак Пакет) 26 "/22 "К&Н РАБОТ Сите Временски Перформанси Бришач Сечилото 26 "/22 " (Пакет од 2).ПЕРФОРМАНСИ со ГОЛЕМА БРЗИНА : Дизајниран да се спротивстави на кревање ветер додека возите со голема брзина. ПЕРФОРМАНСИ ЗА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ : Дизајниран Со силна структура за поголеми перформанси при дожд и снег. СУПЕРИОРЕН КОНТАКТ СО ВЕТРОБРАНСКО СТАКЛО : Извајаниот профил на крило создава надолна сила за постојан контакт со стакло. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Дизајнирана За брза и лесна самостојна инсталација. ЈАСНА ВИЗИЈА : Инженеринг со технологија на зрак за бришење без ленти.

За производот

Купувачите избираат и