.

.

Професионална оценка на Беркли Трилен Тракер Тракер

Професионална оценка на Беркли Трилен Тракер Тракер

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Про одобрено! Ултра тркалезна и мазна осум-носач Трилен плетенка со уникатна боја на трагач. Ниво на турнир, терен тестирано од персоналот на Беркли Про. Наизменичните бои со хи-вис од 2,5 метри и 2,5 метри со ниски вис обезбедуваат точка на референца за откривање на најсуптилното движење на линијата. Можете дури и да ја измерите вашата линија! Секоја пас на hi-vis chartreuse е приближно пет метри. Беркли Трилен Тракер ПРЕТСТАВНА ПРОИЗВОД СОСТОЈБА : 8-носач. Преполн со високи. Конструкцијата на радијална плетенка на Dyneema е ултра тркалезна. Мазно и силно. Коментари за тестирање на терен на терен : „Ултра силен“, „подолг кастинг“, „подобро ракување“ и „исклучително тивко“. Неверојатна сила, најсилната Беркли плетенка досега. Извонредна издржливост, цврстина и сигурност во најгрубите услови на риболов. Оптимизиран за ролни со мамки, достапен во 20 lb, 80 lb тест (6 до 15 lb моно дијаметар). Тесно. Изградбата на тркалезна радијална плетенка се спротивставува на „Dig-in“ на ролни со мамки.

За производот

Купувачите избираат и