.

.

Набиско Слатка Третира Колачиња Сорта Орео, Орео Златен и ЧИПС АХОЈ

Набиско Слатка Третира Колачиња Сорта Орео, Орео Златен и ЧИПС АХОЈ

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Овој Пакет Со Разновидни Слатки Задоволства вклучува разновидни закуски во удобни пакувања за закуски. КОЛАЧИЊАТА СО СЕНДВИЧИ ОРЕО го имаат оригиналното полнење со крем. Орео Златните колачиња нудат ванила за класиката. ЧИПС АХОЈ! чоколадните колачиња се полни со крцкава добрина. Вметнете ги овие слатки закуски во вашиот ручек за десерт или посегнете по пакет кога ќе бидете подготвени да се опуштите. Секое пакување вклучува 2 колачиња. Еден Пакет Со Сорта На Колачиња Набиско Слатко Третира со 30 пакувања со закуски со две колачиња, вклучувајќи по 10 Од Орео Оригинал, Орео Златен и Чипс АХОЈ! (пакувањето може да варира). Колачињата со пакети за ужина вклучуваат колачиња И чипови со целосна големина ОРЕО АХОЈ! колачиња за лесни закуски за кутии за ручек. Осветлете го денот со овие вкусни закуски за ручек. Третирајте се со овие закуски за колачиња по долг ден. Овие кошер избрани закуски се индивидуално спакувани за едноставно складирање и лесни закуски во движење. Нашата мисија Во Монделез Интернационал е да создадеме повеќе моменти на радост и да ја изградиме најдобрата компанија за грицкање во светот со тоа што ќе го зголемиме нашиот народ, ќе го зголемиме нашиот бизнис и ќе го зголемиме нашето влијание врз светот околу нас.

За производот

Купувачите избираат и