.

.

Дизајнрт Јапонија Мапа Акварел - Апстрактна перница за фрлање - 12x20

Дизајнрт Јапонија Мапа Акварел - Апстрактна перница за фрлање - 12x20

DEN 275.84

Од стока
Достапно.

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски перници за фрлање. Мултифункционални дизајнерски перници. Поканете повеќе здруженија и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашите мапи и знамиња перница се печати со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела . Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - перница исполнета со 100% полнење на полиестер. Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од неговиот покрив. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : Глобал. - Предмет : Апстракт на мапата "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот покрив. Машината за миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши . Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

За производот

Купувачите избираат и