.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Pените од Паула, плетени тексас

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Pените од Паула, плетени тексас

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Супер удобно и десно на трендот-плетени панталони со џогер од фармерки софија, направени во истегнување ткаенина со детали инспирирани од тексас. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Supercómodos y a la moda. Лос Панталонес Депортивос Кон Теџидо де Пунто де Софија фармерки Хан Сидо Елабордос Ен Уна Тела Кви Естера Кон Детелес Инспирадос en mezclilla. Ексклузивен en. Материјал : 64% памук; 35% полиестер; 1% спандекс/64% алгодон; 35% полиестер; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Style Jogger; Должина на глуждот/Estilo Pantalón Depeyvo; Ларго Хаста ел Тобило. Подигнување и инсејм : среден пораст; 28 ”Inseam/Tiro Medio; 28 ”де Ларго де претприемач. Затворање : стил на влечење; еластична лента за половината за дополнителна удобност; Врза за влечење/ESTILO Fácil de Poner; Претана Еластица Пара градоначалник Комодидад; Лазо Кон Кордн Абјектив. Ockебови : 2 предни наклони џебови; 2 џебови на задниот дел/2 Bolsillos Diagonales delanteros; 2 Bolsillos posteriores. Карактеристики : плетено тело/Теџидо де Пунто. Зошто ќе го сакате тоа : разноврсност во најдобар случај - изглед на тексас, удобност на џогери. Повлечете плетени тексас џогери од фармерките софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и