.

.

Мултикрафт Јасно Печат Апликатори 3 Pkg W рачка-2 x2 4 x2. 25 & 6 x4

Мултикрафт Јасно Печат Апликатори 3 Pkg W рачка-2 x2 4 x2. 25 & 6 x4

DEN 2879.84

Од стока
Достапно.

Мултикрафт јасно печат апликатори 3/pkg w / рачка-2 "x2" 4 "x2. 25" & 6" x4 "Мултикрафт Јасно Акрилни Блок Во собата Со Прилагодливи Рачка, 3-пакет, 2 "x 2", 4 "x 2.25" и 6 "x 4" : Идеален за картичка одлуки, бележник и diy занает проекти. Овој пакет содржи 1 отстранлива рачка, еден апликатор за печат 2" х 2", апликатор за печат 1 2-1/4" х 4" и еден апликатор за печат 4" х 6". Овој комплет е дизајниран да собере различни големини на печат за прицврстување. Занает акрилик блок во собата е увезена.

За производот

Купувачите избираат и