.

.

Црвена Кап® Машка Обична Предна Памучна Панталона

Црвена Кап® Машка Обична Предна Памучна Панталона

DEN 368.00

Од стока
Достапно.

Нашите Обични Предни Памучни Панталони се совршени за човекот кој бара работни панталони кои нудат секојдневно вклопување, издржливост и удобност. Тие се конструирани со употреба на издржлива памучна ткаенина отпорна на брчки со механичко истегнување за дополнителна флексибилност и имаат шест големи џебови за складирање на вашите најкористени предмети. Премиум мек рачен памук. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Механичко истегнување за удобност. Индустриски перење пријателски.

За производот

Купувачите избираат и