.

.

Комплет За Адаптер за монтирање ergотрон за Монитор 98-009-026

Комплет За Адаптер за монтирање ergотрон за Монитор 98-009-026

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Детали : Комплет За Адаптер За Монтирање На Ergотрон За Монитор - Полиран Алуминиум - 3 Монитор(И) Поддржан24 Поддршка На Екранот - 10,20 фунти Капацитет на Оптоварување - 100 х 100 СТАНДАРДНА Гаранција НА ВЕСА : 1 Година Гаранција Продадена Како По 1. Поддржан Уред : Монитор. Максимална Носивост : 10,20 фунти. Број На Дисплеи Поддржани : 3.

За производот

Купувачите избираат и