.

.

Olоли плете грда сет за Божиќни тренерки за мажи, сет на облека S-3XL

Olоли плете грда сет за Божиќни тренерки за мажи, сет на облека S-3XL

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Tracksuit на olоли Книт Велур е забавен и празничен сет со две парчиња што се шири празнично расположение за сите ваши најблиски. Со својата удобна, опуштена фит и мека до текстурата на допир велур и шармантна Божиќна графика, овој сет веднаш ќе ги сврти главите на која било забава. Вклучува, тренер, џогер дно со спортски дизајн на ленти од двете страни, еластична лента за половината и влечење. Направено во Кина. Машина за перење. Графички празник. Јака за контраст. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс. Машки празник. Мека рачна рака.

За производот

Купувачите избираат и