.

.

Copенски палто со качулка од Jејсон Максвел

Copенски палто со качулка од Jејсон Максвел

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Овој палто со качулка со качулка мора да треба во вашиот плакар! Доаѓа во три различни неверојатни бои што одат со сè. Youе ве задржи толку топло! Овој ватиран со качулка е палто има два парчиња функционални џебови. Snaps е затворен и е покриен со размавта за да му даде чист изглед. Можете да го носите насекаде! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : Тешка категорија. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : патент со капакот на капакот. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : ватирана шема. Quilенски ватиран палто со папин од asonејсон Максвел.

За производот

Купувачите избираат и