.

.

Врвот на резервоарот за ракери на Јогалијски жени

Врвот на резервоарот за ракери на Јогалијски жени

DEN 255.84

Од стока
Достапно.

Освојувајте го тренингот во стил со овој резервоар за тркачки бек од јогалистичката. Направено е од мешавина од 94% полиестер и 6% спандекс за да се обезбеди максимална изведба додека одржува удобност. Должината и дизајнот на Racerback го прави овој врвен разноврсен, давајќи ви избор да го носите сам или да ја поставите со кошула или јакна. Материјал : 94% полиестер 6% спандекс. Грижа : Машинско миење. Земја на потекло : Направено во Виетнам. Големина : Моделот носи мала големина. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Ракави : Ништо. Затворање : Повлечете го затворањето. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Racerback, исечени, различни бои.

За производот

Купувачите избираат и