.

.

Краток ракав за кратки ракави на Мадден Nyуниор Пол

Краток ракав за кратки ракави на Мадден Nyуниор Пол

DEN 168.00

Од стока
Достапно.

Овој врвен џемпер со кратки ракави на Маден Cујорк е задолжителен за сезоната. Не само што е тренд силуета, туку неговиот ребрестиот мек материјал го прави удобен и лесен за носење во текот на целиот ден. Достапно во два убави модели на ленти, совршени и соодветни за да се совпаднат со вашите омилени дното и додатоците. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Поло јака. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите ленти; копче за копче; Плетен џемпер со ребра. Мадден Cујорк Стрип Поло врвот за жени.

За производот

Купувачите избираат и