.

.

Мал Батлер Мала Послужавник За Сервирање На Клучни Вар

Мал Батлер Мала Послужавник За Сервирање На Клучни Вар

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Забавувајте се забавувајќи се со овие шарени послужавници!  Достапно во пет бои.  Вистинската големина на фиоката е 21"л х 14"В х 5" Д.Направено Од УВ Заштитен пвц. •Шарени послужавници •5 достапни бои •Лесни за чистење •Удобни Рачки •внатрешна или надворешна употреба. •Цврст и лесен •Лесно носете многу предмети одеднаш •Одлично за Излети.

За производот

Купувачите избираат и