.

.

Вакмастер Мулти-Прстен Торба Стојат За Вакуумско Пакување

Вакмастер Мулти-Прстен Торба Стојат За Вакуумско Пакување

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Штандот За Торби Со Повеќе Прстени Wacmaster® го прави полнењето неколку кеси одеднаш брзо и лесно! Штандот ви овозможува самостојно пополнување и запечатување кеси без потреба од помош. Држачот За Вреќи со Повеќе Прстени е наменет за употреба со вакуумските заптивки Vac Master®. Во секое време кога областа на кесата што ќе се запечати ќе добие течност или честички храна на неа, тешко дека ќе се запечати правилно, што значи дека нема да ја заштити вашата храна. Оваа корисна алатка ви овозможува да ги наполните торбите додека ја одржувате областа за запечатување чиста, што го олеснува подготвувањето, торбата и вакуумската храна. Ако се обидувате да вреќате супи или сосови, Држачот За Вреќи со Повеќе Прстени ви олеснува да ги наполните кесите без да ја истурите течноста. Штандот е изграден да трае со тешки мешани нерѓосувачки челик и метална конструкција. Штандот За Торби Со Повеќе Прстени Vac Master® е совршен додаток за вашите чанти и торбички. Нашиот држач за торби ви дава рака, ослободувајќи еден од вашите Дизајнирани да прифатат големини на торби од 8", 10" и 12" (пинта, кварт и галон). Држи и поддржува кеси и торбички за лесно полнење и подготовка при вакуумско пакување. Ја одржува областа за запечатување чиста за сигурни заптивки. Мешани нерѓосувачки челик и метална конструкција. Совршен додаток за употреба со Вакуумски Заптивки Вакмастер.

За производот

Купувачите избираат и