.

.

Женска Мода Чуеов Секси Гроздобер Тркалезен Врат Фустани За Печатење Без Ракави Летни Фустани Дозвола

Женска Мода Чуеов Секси Гроздобер Тркалезен Врат Фустани За Печатење Без Ракави Летни Фустани Дозвола

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Женска Мода Секси Гроздобер Тркалезен Врат Фустани За Печатење Без Ракавикарактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек И Удобен2.Карактеристики : Без Ракави Дневно, Моден Стил. 3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан Пол : Женска Ставка Тип : фустан материјал : Тип На Полиестерпатер : Печатење што добивате : 1 Х Жени облечи Големина.Usukeubustwaistwaistlengthxxxx-Голем121642108cm/42.52"110cm/43.31" 80cm/31.50 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 108cm/42.52 "Половината : 110cm/43.31" Должина : 80cm/31.50 " ве Молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!. Повод : Секојдневен Лабав Стил, Совршен За Работа, Забави, Состаноци, Филмови, Роденден, Свадба, Враќање Дома, Патување, Плажа И Многу Повеќе. Ние сме посветени на создавање на удобна и стилска облека за вас. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не за да одговорите на вашите прашања.

За производот

Купувачите избираат и