.

.

Француски Тост Дете Девојчиња Училиште Униформа Краток Ракав Пикот Јака Испреплетени Поло Кошула

Француски Тост Дете Девојчиња Училиште Униформа Краток Ракав Пикот Јака Испреплетени Поло Кошула

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Ова Поло Со Преклопување Со Кратки Ракави е еден од нашите најпопуларни стилови и е училишна униформа од суштинско значење. Ова женско вклопување поло содржи рамна плетена јака пико и 3 слатки цветни копчиња на плочата. Облечете го или облечете го, таа ќе може да го изрази својот стил во училницата или на игралиштето. Памучна Мешавина Блокирај. 50 Тестирано Миење, Нашите Производи Последно Миење После Миење. Женско Вклопување. 3 Копче Плакета Со Бисерни Цветни Копчиња. Рамен Плетен Јака Со Пико Трим. 1х1 Ребро Манжетни На Ракави. Лента Бруто Зрно Вратот Снимање. Машина За Перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и