.

.

Дизни Мини Маус Бебе Девојки Боди Панталони И Лента За Глава Облека Постави Новороденче На Новороденче

Дизни Мини Маус Бебе Девојки Боди Панталони И Лента За Глава Облека Постави Новороденче На Новороденче

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Дајте му на вашето малечко подарок Од магијата На Дизни со ова слатко, меко и стилско Боди На Дизни Мики Маус, панталони и соодветен комплет капа. Вашето дете ќе изгледа и ќе се чувствува толку симпатично во опрема со иконскиот глушец-уво Мики и неговите пријатели Доналд Дак, Плутон, Дејзи Дак и Мини Маус. Со такви безвременски и класични ликови на нивна страна, вашето малечко сигурно ќе блесне! Официјално лиценциран Дизни новороденче и новороденче 3 парче мешавина n' натпревар облека во собата : симпатична и стилски краток ракав боди, панталони, и главата бенд. Целиот дизајн на печатење; раменици За Скут за лесно облекување и брзи промени на пелени; Забавен модерен дизајн; 3-предвремено затворање за брзи и лесни промени на пелени; Еластична сатенска лента за глава; Боди со ребро плетено врзување; дизајн на мек рачен екран; Еластичен струк за подобро вклопување; повлечете го затворачот. Облека за бебиња 0-24 месеци со стилски и разигран карактер дизајни; ползавец, панталони и лента за глава поставени со удобно вклопување во кое лесно се облекува вашето малечко. Издржлива и долготрајна облека за бебиња изработена од мек материјал за облека што е безбеден за кожата на новороденчиња и новороденчиња. Совршен за пижами за спиење, подарок за роденден, секојдневно носење, подарок За божиќен празник, лазење наоколу и игра во затворен простор и подарок за туш за бебиња.

За производот

Купувачите избираат и