.

.

Женски Плус Дуксери И Дуксери - Кампување Пешачки Подарок

Женски Плус Дуксери И Дуксери - Кампување Пешачки Подарок

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси. Класично Вклопување. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг.Женски Плус Дуксери и Дуксери - Подарок За Кампување За Планинарење Унисекс Дуксер На Екипажот. Тоа може да биде одличен подарок за некого,мора да го имаат руно, И Кампување Пешачење Подарок печатење е толку трендовски да се има. Хедер Спорт бои : 60/40 полиестер/памук./yd2 (САД) 13. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Овој Подарок за Пешачење за Кампување унисекс џемпер од екипажот е за мажи и за жени. Многу удобно вклопување за носење цел ден и вашата облека се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување.

За производот

Купувачите избираат и