.

.

Карат Т.В. Мулти-бои дијамант Стерлинг сребро американско знаме прстен

Карат Т.В. Мулти-бои дијамант Стерлинг сребро американско знаме прстен

DEN 2640.00

Од стока
Достапно.

Нека ringвони слободата! Ова патриотско парче убаво покажува мотив на знамето во форма на ромб, постелнина со единечни сини дијаманти и црвени и бели дијаманти акценти. Покажете ја вашата американска гордост со овој прекрасен прстен! Овој прстен ќе додаде вистинска количина на искра во кој било патриотски ансамбл. Jewelers Club 1/3 Carat T.W. Мулти-бои Дијамант Стерлинг Сребрен Американски прстен на знамето : Изработено од Стерлинг Сребрена со високо-полски родиум позлата. Се одликува со сини, црвени и бели тркалезни дијаманти во поставување на prong. 1/3 КТ. T.W . Зачудувачки додаток. Дознајте за дијаманти, вклучувајќи ја и бојата на 4 C - сечење, јасност и тежина на каратот.

За производот

Купувачите избираат и