.

.

Империја уметност текстурирана апстрактно сликарство, сет од 2

Империја уметност текстурирана апстрактно сликарство, сет од 2

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Сет на диптих - Задебелени неутрални бои, како што се кафеави, плодови и сиви, секогаш ќе работат во еден дом, а парчињата на Мартин Едвардс се неверојатно интересни додатоци. Додавањето на овие текстурирани и слоевити парчиња во вашиот дом ќе создаде кохезивен и комплементарен изглед. Парчето Дамаск има суптилни, софистицирани бои и дизајни кои ја оживуваат секоја просторија со контрастни текстури кои даваат чувство на длабочина и движење. Овие парчиња исто така можат да бидат флексибилно разменети во многу различни шеми на бои, така што вашиот декор ќе остане свеж и нов. 100% рачно насликано уметничко дело. Рака насликана од Мартин Едвардс. Доаѓа подготвен да виси на wallидот. Серија на смели неутрали.

За производот

Купувачите избираат и