.

.

Ryzen Threadripper 2990w 32-Јадро, 64-Тема 4. Гхз Ул Процесор

Ryzen Threadripper 2990w 32-Јадро, 64-Тема 4. Гхз Ул Процесор

DEN 10607.84

Од стока
Достапно.

Ryzen Threadripper 2990wx 32-Core / 64 Теми 3.0 GHz Приклучок s TR4 250 W YD299 XAZAFWOF Десктоп Процесор 32 јадра / 64 теми 3.0 GHz база и 4.2 GHz Макс поттик Часовник приклучок s TR4 DDR4 Поддршка 12nm Врв Гребен Отклучен за оверклокување ладење уред не се вклучени - Процесор Само Ryzen Threadripper 2990wx 32-Core / 64 Теми 3.0 GHz Приклучок s TR4 250 W YD299 XAZAFWOF Десктоп Процесор поддржани технологии зен јадро архитектура Amd sensemi технологија amd Ryzen Господар алатка.

За производот

Купувачите избираат и