.

.

Женски Ретро Класичен Висок Крој Низок Грб Еден Костими За Капење Костими За Капење

Женски Ретро Класичен Висок Крој Низок Грб Еден Костими За Капење Костими За Капење

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Лиора Женска Ретро Класична Високо Исечена Едноделна Облека За Капење Костими За Капење Материјал : 82% Најлон, 18% Спандекс. Еластан, Убав и густ материјал, многу мек и растеглив. Тоа е совршен едноделен костим за капење за сите ваши водени активности. Дизајн : Овој гроздобер костим за капење може да го смени стилот помеѓу секси v вратот и скромниот висок врат, нагласувајќи ги вашите облини и правејќи да изгледате елегантно и шик. Карактеристики : Едноделен костим за капење за женска контрола на стомакот. Женски костими за капење едно парче : Костумите За Пливање Со Низок грб со отстранлива подлога можат да обезбедат добра поддршка и да ја турнат бистата нагоре. Едноделниот костим за капење е погоден за жени, дами, тинејџерки и јуниори. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Достапно во 4, 6, 8, 10, 12, 14. Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување.

За производот

Купувачите избираат и