.

.

Чесапик Етел Крем Наследство Јоргованот Патека Граница

Чесапик Етел Крем Наследство Јоргованот Патека Граница

DEN 530.24

Од стока
Достапно.

Етел Крем Наследство Јоргованот Патека Граница Од Чесапик. Прекрасни јорговани во ладни виолетови и розови се прикажани над украсени, вештачки калапи и светла крем позадина. Позадините на чесапик се класично убави. Секоја колекција се центрира околу тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја долови суштината на стиловите како крајбрежен шик, француска земја, рустикален шарм и традиционална елеганција. Висококвалитетните обрасци се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Претходно залепен материјал за лесни ѕидови; Врамете ја просторијата со оваа прекрасна граница; Се Пере и се соблекува; ролна долга 7,75 стапки за 15 стапки; Покрива околу 9,7 квадратни метри.

За производот

Купувачите избираат и