.

.

Фурхавен миленичиња

Фурхавен миленичиња

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Слбото крзно крзно се чувствува толку луксузно, ќе сакате еден од овие кревети за себе! Ултра кадифен перници Furhaven се совршени за прицврстување во секое време и каде било. Затегнат, дизајн на перница-кука е исполнет со полнење со високо-мансарда полиестерско влакно за да му обезбеди на вашето домашно милениче со мека, изолациска удобност во текот на целиот ден. Овој кревет е целосно изработен и доволно издржлив за чести миење за да го задржи креветот да мириса свеж и да изгледа чисто. Совршено големина за конели и гајби или употреба на кое било место, потребно е меко место за дремнување. Основи : јагодалатоколира и димензии : екстра мала - 18 "x 12 " x 2 "мала - 23 " x 16 "x 2 " среден - 29 "x 18 " x 2 "Голем - 35 " x 23 "x 3 " Екстра голем - 41 "x 26 " x 4 "jumbo - 48 " x 28 "x 4 x 4 "Великодушно полнети со изолациско, мансарда 100% полиестерско влакно, испрскано од рециклирана пластика. Големина за да одговара на повеќето конели и гајби . лесен и преносен, совршен за дома или патување . мека и кадифен површина за спиење.

За производот

Купувачите избираат и