.

.

Enенева Традиционален ориентален тркач килим, слонова коска сина 5, 2 '8'

Enенева Традиционален ориентален тркач килим, слонова коска сина 5, 2 '8'

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Со бои на тон на накит и екстравагантни обрасци, ориенталните килими ја истакнуваат благодатта и гравитациите на традиционалните простории, додека додаваат допир на боемски привлечност на минималистички или современи простори. Повторно замислување на безвременските подни облоги што опфаќаа милениуми, овие персиски инспирирани килими ја издвојуваат елеганцијата на дизајнерот. Enенева традиционален ориентален тркач килим, слонова коска/ сина 5, 2 'x 8'.

За производот

Купувачите избираат и