.

.

Traи женски плус џемпер за џемпер со големина, плус големина

Traи женски плус џемпер за џемпер со големина, плус големина

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Подгответе се да се пријавите со нашиот плус големина v-врат џемпер елек од Terra & Sky! Овој елек за џемпери е дизајниран за крајна удобност, со својата мека и мала тежина ткаенина совршена за положување, овозможувајќи ви лесно да додадете топлина на вашиот изглед без да се чувствувате тежено. Класичната V-вратлива додава допир на софистицираност на вашиот изглед, што го прави идеален и за случајни и за фустани прилики. Носете го преку копче надолу кошула за паметен случај, или спарете го со фармерки и патики за обична и удобна облека. Можностите се бесконечни со ова разноврсно парче! Само на. Материјал : 81% полиестер/19% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 'и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Трим со ребра. Тера и небо плус џемпер за џемпер за жени.

За производот

Купувачите избираат и