.

.

Облека За Жениumn Печатени Лето И Aut О Вратот Кратки Ракави Блузи Лабава Долги Панталони, Белата Е

Облека За Жениumn Печатени Лето И Aut О Вратот Кратки Ракави Блузи Лабава Долги Панталони, Белата Е

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

65" Колк : 110cm/43. Пакетот вклучува : 1pc Топ+1pc Табела За Панталони(1 инч=2,54 см) : големина : S Биста : 102cm/40,16" Рамо : 60cm/23,62" Ракав : 19cm/7,48" Половината : 66-76cm/25,98-29,92" колк : 98cm/38,58" Врвови Должина : 72cm/28.52" Рамо : 61см/24.66 "Половината : 84-94cm/33. Женски, Кружен Врат,Печатени,Дводелни,Кратки Ракави, Долги Панталони. За различни поставки за приказ, дозволете мала промена на бојата, Благодарам за вашето разбирање.88 "Рамо : 62cm/24. П 2 Парчиња Облека; 2 Парчиња Облека; Дводелни Комплети За Жени; Жени 2 Парчиња Комплети; 2 Парчиња Комплети За Жени Лето; Жени 2 Парчиња Облека Лето; Лето 2 Парчиња Комплети За Жени; Облека За Жени; Жени Комплети 2 Парчиња Облека; Жени Облека; Жени Комплети 2 Парчиња Лето.Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Женски Секојдневни Печатени Дводелни Облеки Пролет Секојдневен Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Лабави Долги Панталонимоден дизајн, сосема нов, удобен, квалитетен! Материјал : тип На Шема од полиестерски влакна : должина на печатен Ракав : стил на кратки ракави : модерен и секојдневен Модерен дизајн ги прави жените попривлечни погоден е за одмор, секојдневно, собирање или фотографирање, а исто така е добра идеја да им подарите подароци на пријателите изработен е од висококвалитетни материјали Поради рачно мерење, ве молиме дозволете мала разлика од 1-3см.74 "Должина На Панталони : 104см/40.53 " Панталони Должина : 106cm/41.01" Колк : 116cm/45.61 "Рамо : 64cm/25.80" Ракав : 22cm/8. Големина : XXL Биста : 126cm/49.35" должина на панталони : 103СМ/40.02 "Ракав : 20см/7.20" Ракав : 23cm/9.87" Половината : 72-82см/28.

За производот

Купувачите избираат и