.

.

Младите Одмаздници Го Минимизираат Бо Сетот

Младите Одмаздници Го Минимизираат Бо Сетот

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Млади Одмаздници, соберете се! Следниот Марвел Минимизира Делукс Кутија Во собата е тука, и сето тоа Е За Младите Одмаздници! Одликувајќи се со потпора на тимот Кејт Хоки Бишоп, Викан и Халклинг, плус нови членови Америка Чавез, Кид Локи и Но-Вар, тоа е вистински кој е кој од ѕвездите на марвел во подем! Плус, сетот доаѓа со фигурина на кучето На Хоки Лаки, а.к. А. Пица Куче! Секој Минимум има до 14 точки на артикулација и детални апликации за боја, а сите шест Минимуми доаѓаат спакувани во кутија со прозорец со целосна боја со илустриран петти панел со оригинални Минимизира уметнички дела. Младите Одмаздници Минимизира Кутија Во Собата (Други).

За производот

Купувачите избираат и