.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Паметни и елегантни, Мекеј од Бринли Ко. Овој изглед е крунисан со акцент на лак за софистициран финиш. Додадовме дополнителна перница во влошката за целодневна удобност, и овој дизајн може да биде најопуштениот професионален чевли досега. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и