.

.

Декоративна перница со монограм Thumbrintz Damask, Crimson

Декоративна перница со монограм Thumbrintz Damask, Crimson

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Damask Monogram Декоративна перница, Crimson : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во црвена боја и природно за оваа печатена перница за внатрешна/надворешна боја. Перницата е совршен акцент за троседот, креветот и столот или на стол или чај во отворено. Ibrивописната ткаенина што се користи за создавање на производот е отфрлање на вода и работи најдобро кога се користи во покриена или делумно засенчена област. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или завршен допир и внатре и надвор. Достапни големини : 16 "x16", 18 "x18", 20 "x20". Само чисто место.

За производот

Купувачите избираат и