.

.

Мермер-телефон случај ЗА LG Соло LTE За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Мермер-Случај ЗА LG Соло LTE

Мермер-телефон случај ЗА LG Соло LTE За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Мермер-Случај ЗА LG Соло LTE

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Вие го заслужувате најдоброто. Дизајнот на отпечаток од прст и отпорен на нечистотија обезбедува совршен и природен чист приказ на Вашиот Телефон.[Тенок и Лесен] со дебелина од само 1,35 мм се чувствува исто како вашиот телефон, но со дополнителен стисок; флексибилниот материјал го прави ставањето и вадењето од ветре [Добијте Комплименти] Многу од нашите клиенти ни кажаа дека имаат многу комплименти со оваа убава футрола за телефон. Вие го заслужувате најдоброто.Печатење Со добар Квалитет Напредната технологија за печатење ги одржува печатењата на капакот живописни и не е лесно да исчезнат.

За производот

Купувачите избираат и