.

.

Интегритет Неверојатно Масло Со ЕЛЕГАНТЕН Чешел За Задевање

Интегритет Неверојатно Масло Со ЕЛЕГАНТЕН Чешел За Задевање

DEN 462.40

Од стока
Достапно.

Овој комплет вклучува количина На (1) Елегантен Премиум Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина, кој Е антистатички, лесен, издржлив чешел со специјално дизајнирани рачки за нелизгање. Овој повеќенаменски чешел може да се користи и за плетење и задевање на косата. 5 метални иглички. Интегритетот На Милкшејкот Неверојатно Масло е третман за отсуство што формира филм, формулиран за заштита на косата од топлина од фенирање, исправување и други стресни фактори кои ја ослабуваат косата. Дава храна, се отплеткува и помага да се запечати кутикулата за да се спротивстави и да спречи расцепување на краевите, оставајќи ја косата неверојатно сјајна, податлива и лесна. Поправка и заштитно масло за оштетена коса или расцепени врвови. Третман што формира филм формулиран за заштита на косата од топлина од фенирање, исправување и други стресни фактори кои ја ослабуваат косата. Дава храна, се отплеткува и помага да се запечати кутикулата за да се спротивстави и да спречи расцепување на краевите, оставајќи ја косата неверојатно сјајна, податлива И Лесна Интегритет На МИЛКШЕЈК Неверојатно Масло (1,7 мл) со ЧЕШЕЛ За Задевање НА ЕЛЕКШОП (ПАКУВАЊЕ од 1).

За производот

Купувачите избираат и