.

.

Activeените активни перформанси на печатење на печатење капри со меш

Activeените активни перформанси на печатење на печатење капри со меш

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Искористете го максимумот од вашиот тренинг следниот пат кога ќе пробиете пот со оваа активна женска високо-половината на Avia Active-Waist, детали за печатење на мрежи. Подобрени перформанси за да добиете оптимални резултати, оваа нозе ја карактеризира технологијата за влага за влага што ви помага да останете ладни и суви кога сте во топлината на моментот. Овој детал е засилен со мрежни инсерти за да се осигурате дека сте ослободени од непријатност. Другите карактеристики на оваа активна женска активна високо-половината на Avia, детали за печатење, детали за нозе, вклучуваат џебови за внатрешни работи за безбедно складирање на мали предмети кога сте во движење. Активни жени со високи високи половини на Avia Active Waist Print Capri Legging : 80% полиестер, 20% спандекс. Високо-половински. Нозе. Вметнувања во мрежа. Активна облека. Исечен. Влага за губење. Внатрешен џеб. Компресија на флексибилна технологија. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво средно, средно железо.

За производот

Купувачите избираат и