.

.

Издржлив плетенка микро USB кабел за андроид полнач за андроид [годишна гаранција] за Samsung Galaxy, BlackBerry, LG, HTC, Motorola

Издржлив плетенка микро USB кабел за андроид полнач за андроид [годишна гаранција] за Samsung Galaxy, BlackBerry, LG, HTC, Motorola

DEN 143.84

Од стока
Достапно.

2-во-1 кабел специјално дизајниран за полнење и синхронизирање на микро USB-компатибилни производи Цврсто алуминиумски конектор за поддршка на конекторот; Презема музика и ги пренесува фотографиите со оптимална најлонска плетенка кабел е без заплет и флексибилен за најдобра преносливост. Помалку склони кон кршење на жицата еден удобен кабел за употреба дома; канцеларија и автомобил. Должината од 10 метри го задржува телефонот корисен додека се пополнува *компатибилен со : Samsung Galaxy S6 Edge+ / S6 Edge / S6 / S5 / S4 / S3 / Note 5 / Note 4 / Note 3 / Samsung Galaxy таблети со микро USB-конектори, Black Berry Priv / Пасош / Q10 / Задебеница / крива, Motorola Droid Razr / Maxx / Pro / HD / Ultra, HTC One M9 / M8 / M7, LG G4 / G2 / V10, Nexus 6/5/4, Nokia lumia и повеќе. LAX издржлив плетенка со микро USB кабел за андроид полнач за андроид (10 стапки) 1 година гаранција за Samsung Galaxy, Black Berry, LG, HTC, Motorola : Екстра трајно : Изграден од најлонски и врвен ПВЦ, лакс гаџети, остануваат чисти и работат нагоре многу подолго од другите кабли. Екстра за траен кабел за секоја пригода . Голема должина за секојдневна употреба : Долгиот кабел со долг 10 метри. (Компатибилен наназад). Светски позната гаранција : П : 12-месечна гаранција и обезбедете пријателска, лесна доживеана поддршка . Компатибилен со : Андроид паметни телефони и таблети, е-читатели, камери, MP3 плеери, хард дискови, преносни полначи, конзоли за рачни игри и сите Други микро USB уреди.

За производот

Купувачите избираат и