.

.

Тркалезно Дрво Занает Дрвени

Тркалезно Дрво Занает Дрвени

DEN 262.24

Од стока
Достапно.

Опис. Овие празни тркалезни украси се направени од дрвен материјал, кој е издржлив и лесен. Овие прекрасни и прекрасни парчиња се подготвени за сликање, украсување, дамка или само за едноставно скулптура. Може да биде широко користен во многу прилики, како Што Се Дрвени Занаетчиски Празни, Изработка, Божиќ, Свадба, Книга За Гости, Декупаж итн. Карактеристики. - Боја : Прикажано на сликите. - Материјал : Дрво. - Дијаметар : 4см/ 1,5 инчи. - за закачалки, ознаки, изработка, украси, резервации за отпадоци, декупаж, правење знаци, плакети и многу други уметнички и занаетчиски проекти. - Со мала дупка на секое парче. Може слободно да се закачи со конец. - Двете страни се изшкуркани до мазна завршница кои се подготвени за сликање, потпис, украсување, дамка или едноставно оставање рамнина. - Совршен за додавање креативност на вашите страници со белешки и рачно изработени картички. Совршени самостојни додатоци за свадба. за закачалки, ознаки, изработка, украси, резервации за отпадоци, декупаж, правење знаци, плакети и многу други уметнички и занаетчиски проекти. Со мала дупка на секое парче. Може слободно да се закачи со конец. Двете страни се изшкуркани до мазна завршница кои се подготвени за сликање, потпис, украсување, дамка или едноставно оставање рамнина. Совршен за додавање креативност на вашите страници со белешки и рачно изработени картички. Совршени самостојни додатоци за свадба.

За производот

Купувачите избираат и