.

.

Женска Активна Облека Спортски Хеланки Цврсти Хеланки Темносина XL

Женска Активна Облека Спортски Хеланки Цврсти Хеланки Темносина XL

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Женски Спортски Хеланки Обична Редовна Темносина XL (12) Ограничени количини, ексклузивно за !Темносина Обична Обична Женски Спортски Хеланки Активна Облека Жени Спортски Хеланки Големина И Вклопување(Инч)големина На Половината Должина На Половината Големина На Бутот Колк 4 С 24.4-37.4 35 19.3 31.5 6 М 26-39 35,4 20,2 33,1 8/10 Л 28.3-41.3 36 21.4 35.4 12 ХЛ 30.7-43.7 36.6 22.7 37.8 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Женски Спортски Хеланки Редовни Темносини XL (12). Исечени Жени Спортски Хеланки Висока Истегнување темносина XL_US големина (12). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Темносина. Тип На Шема : Обичен. Тип : Редовни. Должина : Исечени. Карактеристики : Мекост. Ткаенина : Високо Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 10% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Активност : Јога И Студио. Погоден за спорт, трчање, пешачење, излегување и секојдневна облека, погоден за сите сезони. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

За производот

Купувачите избираат и