.

.

Маг Алуминиум РАБ У РАЗБОЈНИК 17х9ин Мат Црна Машинска Завршница, U10917906152

Маг Алуминиум РАБ У РАЗБОЈНИК 17х9ин Мат Црна Машинска Завршница, U10917906152

DEN 2560.00

Од стока
Достапно.

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс за вашето сопствено возење. Фрлени или фалсификувани, можеме да ги прилагодиме вашите тркала за вистински да ја одразуваат вашата визија. Никој не може да понуди толку многу стилови, фитинзи и опции за завршна обработка. US Mag 1pc АЛУМИНИУМСКИ Раб U109 РАЗБОЈНИК 17 X9in Мат Црна Машинска Завршница, U10917906152 Модел Број-U109 РАЗБОЈНИК Број На Дел-U10917906152 Шема на Завртки-5 X120. 65 Офсет - 8 mm Заден Простор-5.31.

За производот

Купувачите избираат и