.

.

Уникатни поволни перики за човечка коса за жени со перика капа 31 црни градиент црвени перики

Уникатни поволни перики за човечка коса за жени со перика капа 31 црни градиент црвени перики

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Можете да го направите во кој било стил според вашата потреба. Време е да ги покажете своите креативни вештини. Дишењето на роза, лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа перика. Добро е за секојдневно, датира, концерти, забави за диплома, роденденски забави. Оваа симпатична перика е исто така добар подарок за вашите пријатели или семејство. Оваа долга перика не е перика од чипка, и нема чешли во рамките на периката, има 2 прилагодливи ленти за да остане на главата. Човечки перики за коса со реални фризури, направете го исто како и вашата сопствена коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Направено од отпорен на топлина синтетичко влакно, со стилски дизајни и извонреден изглед. Не само мек допир, туку и природен изглед. Значи, како и вашата сопствена вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Единствени поволни цени за човечки перики за коса за жени со перика капа 31 "црни градиент црвени перики лесни за носење и мек допир. Погоден за повеќето луѓе. Должина на перика : 31". Тежина : 500g. Прилагодливо капаче за перика : 21,5 " - 22,5". Боја : Црвена градиент црвена. Материјал : Синтетичко влакно. Вклучен пакет : 1 x перика, 1 x капаче за перика.

За производот

Купувачите избираат и