.

.

Мираж Пет Производи Кожни Усни Куче Јака, Злато, XL XXL

Мираж Пет Производи Кожни Усни Куче Јака, Злато, XL XXL

DEN 319.20

Од стока
Достапно.

Ова Е Розова Сјај Усни Графичка Контрола Вистинска Метална Кожа Куче Јака Злато 26. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Овој додаток за розови сјајни усни вистинска метална кожна јака за кучиња е одличен додаток за земјата на чудата од нашата колекција додатоци за миленичиња и облека што не можете да ја пропуштите. Ново!. Додаток Колекција Јака. ЈакиКаишки.

За производот

Купувачите избираат и