.

.

Хадсон Бебе Новороденче Памучни Наметки со Долги Ракави 4pk, Сив Слон, 0-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Памучни Наметки со Долги Ракави 4pk, Сив Слон, 0-Месеци

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Хадсон Бебе Памучните наметки се супер удобни и пријатни и имаат разиграни дезени за слатки соништа. Еластичната лента на дното и вратот на скутот го прават облекувањето и промените на пелените едноставни. Хадсон Бебе Доенчиња Памучни Наметки со Долги Ракави 4pk, Сив Слон, 0-6 Месеци е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни наметки. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

За производот

Купувачите избираат и