.

.

Кралицата Смисла 12 Бакарди Рум Лилјак 3д Врежан Неонски Знак Акрилен Човек Пештера Рачно Изработена Неонска Светлина 114БР3Д

Кралицата Смисла 12 Бакарди Рум Лилјак 3д Врежан Неонски Знак Акрилен Човек Пештера Рачно Изработена Неонска Светлина 114БР3Д

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Целосното враќање на средствата може да се примени доколку не сте задоволни со знакот. Ние нудиме многу добра цена и нудиме 365 дена Гаранција за сите наши знаци. Трчање со многу искусни бендери поддржани со големи професионални тимови. Стандардна 1 година гаранција. Ви благодариме за купувањето од нашата продавницаводечки Снабдувач на Неонски Знаци ширум светот! . Вистинската големина на неонската цевка е малку помала од големината на акрилниот панел.

За производот

Купувачите избираат и