.

.

Богатства КАРОЛИНА CK3416MAT Њуфаундленд Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата, 27 L 18 W

Богатства КАРОЛИНА CK3416MAT Њуфаундленд Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата, 27 L 18 W

DEN 207.84

Од стока
Достапно.

Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Њуфаундленд Врата Мат, Внатрешен Килим или Отворено Добредојде Мат 18х27 Вратата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Подароци од њуфаундленд, Колекционерски предмети Од Њуфаундленд, порти Од Њуфаундленд, одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за негуватели, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде.Богатства КАРОЛИНА CK3416 MAT Њуфаундленд Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 18x27 Dooromat, 27 "l x 18" W, Њуфаундленд Dooromat. Исчистете го килимот со благ детергент. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Подлогата е со димензии 27 инчи од најдолгата страна и 18 инчи од задниот дел на подлогата напред.

За производот

Купувачите избираат и