.

.

Плод На Разбојот Женски Кулзон Памучни Амортизирани Чорапи За Глуждот, 6-Пакет

Плод На Разбојот Женски Кулзон Памучни Амортизирани Чорапи За Глуждот, 6-Пакет

DEN 223.36

Од стока
Достапно.

Совршен за работа или вежбање, секој пар од нашите памучни чорапи со должина од четвртина за жени ја отстранува влагата за сува, свежа удобност, додека класичните бели, црни и акцентни бои нудат повеќе соодветни опции за лесно носење со вашите омилени тениски чевли и патики. Подобрената поддршка за лак што не се лизга значи дека чорапот останува ставен за цврста, но не премногу тесна изведба што ја очекувате од атлетските чорапи. 6 пар пакет на кулзон памучни женски чорапи. Насочената мрежеста вентилација додава дишење. Повеќе амортизирање во ѓонот ја зголемува удобноста и обезбедува долготрајна издржливост.Дизајниран за вашиот активен живот, Плод На Разбојот Женски Кулзон Памучни Чорапи мешавина класичен памук удобност и ладење технологија за разлика може да се чувствуваат со секој чекор. Останете ладни онаму каде што е важно во подебела, обложена амортизирана памучна мекост и направете Чорапи за глуждот Во Ладна Зона за жените вашето секојдневие е од суштинско значење. Достапно во средни и попространи големини на чевли за удобност, изработката на памук и полиестер го прави овој помек женски чорап што ја отстранува влагата лесен избор на работа или вежбање. Прстен мек на допир откачи памучно предиво.

За производот

Купувачите избираат и