.

.

Кралско Бебе Слободен Стил Деца Велосипед Мали Деца Тркала Двојна Рачни Сопирачки Велосипед Почетници Момчиња Девојчиња На Возраст Од 3 Години, Вклучен Штанд И Шиш

Кралско Бебе Слободен Стил Деца Велосипед Мали Деца Тркала Двојна Рачни Сопирачки Велосипед Почетници Момчиња Девојчиња На Возраст

DEN 2034.08

Од стока
Достапно.

Кралскибебе Слободен Стил 7 Детски Велосипед . Спортски Дизајн - Royalbaby Freestyle 7 е originalетска надградба на оригиналниот Слободен Стил со прекрасна метална боја и спортски контраст во боја. Кабелот за сопирачките со контрастни бои укажува на предни и задни сопирачки и додава спортски тонови на дизајнот. Специјално За Деца - секој велосипед има кралско бебе патентирано запечатено лежиште за мазни педали. Шишето со вода со млазен мотор додава повеќе радост на возењето. Оптимизираната геометрија е дизајнирана да работи совршено без тркала за обука! . Подобар Начин За Учење-Децата природно педалираат назад за да ги прилагодат позициите на педалите додека учат да возат, а кочницата ќе ви пречи. Со децата Од Кралското Бебе наведени велосипеди за сопирање со две раце и рачка за сопирање со кратко влечење, децата можат да научат да возат велосипед без да бидат задржани од сопирачката на подлогата и сепак да имаат еквивалентна моќ на сопирање. Лесно Склопување-велосипедот доаѓа 95% претходно склопен, со елабориран прирачник за инструкции и сите алатки потребни во кутијата. Доволно е лесно да се состави за 15 минути. Секогаш Сигурен-Royal Baby bike е во согласност со стандардите НА CPSC и му веруваат милиони семејства во повеќе од 80 земји на глобално ниво. Кралското бебе нуди доживотна гаранција за рамката и локалната 24-часовна услуга. Кикстенд. Бел. Рефлектори.

За производот

Купувачите избираат и